Rauman Ydinvoima on Osuuskauppa Keulan Kannustaja-seura 2021

Hei RAYVOlainen ja seuran Arvoisa kannattaja! Osuuskauppa Keula tukee lasten ja nuorten harrastamista – Tue sinäkin!

Kannustaja-seurat vuodelle 2021 on valittu ja olemme onnellisesti mukana. Saamamme tuen kohdistamme seuramme lasten ja nuorten harrastuksen tukemiseen.

Ilmoittautumalla mukaan Kannustajiin, voi perheesi konkreettisesti vaikuttaa saamaamme Kannustaja-tukeen. Tuki maksetaan Kannustajien yhdessä keräämien S-Bonusten perusteella. Kannustajaksi liittymisen tekee asiakasomistajatalouden pääjäsen. Kannustajaksi voit liittyä kirjautumalla osoitteessa S-kanava .fi ja siirtymällä kirjautumisen jälkeen välilehdelle Osallistu ja vaikuta – Liity Kannustajaksi. Tämän jälkeen valitset seuran. Omat S-Bonuksesi kertyvät edelleen S-Tilillesi. Tuki ei vaikuta niihin!

Voimakas kiitos ja kumarrus!